Båtvasklister
Båtvasklister

Båtvasklister


Det er klart for finvask, under ser vi vaskelistene for finvasken. Oppmøtetid er 1650 i resepsjonen på Vard Brattvåg.

Onsdag 9 januar kl 17.00 til 22.00
Navn
Vibeke Flem Dalhaug Dugnadsleder
Torgeir Nogva Dugnadsleder
Kristian Grønnmyr
Gry Klemmetsen
Kristin Lervik
Andre Vikestrand
Anette Risnes
Jeanette Nerland
Øyvind Lervåg
Marit Sandbukt Grytten
Leif Egil Grytten
Ragnhild Farstad
Stian Hoppestad
Øystein Hurlen
Lars Ove Sønderland
Monica Otterlei
Monica Indrestand
Kenan
Tore Herstad
Trond Ove Uksnøy
Mandag 14. januar kl 17.00 til 22.00
Navn
Sveinung Hellem Dugnadsleder
Kristian Fjørtoft Dugnadsleder
Ann Kristin Klokk Dugnadsleder
Norunn Sønderland Nustad Dugnadsleder
Karen Gamlemshaug
Tom Henning Lie
Anette Gribbestad
Ina Alvestad
Inger Synnøve Remme
Pål Ove Remme
Kristian Koppen
Sissel Koppen
Kjetil Heggdal
Henning Sandbakk
Lindis Sønderland
John Klokk
Erling Søvik
Janita Grytten
Per Kristian Stavik
Linda Stavik
Enis Maksumic
Joakim Hurlen
Stig Bjørkedal
Tove Dale
Sejo Merzic
Susanne Hildre Rogne
Hans Martin Rogne
Ellinor Laverton
Jeanette Rogne Johansen
Geir Roar Gamlem
Christin Gamlem
Cesilie Grebstad Varga
Arnfinn Gjøsund
Per Martin Leinan
Steffen Kråkenes
Monica Grønnmyr
Suljo Dedic
Mirsada Dedic
Arne Blø
Astrid E Gamlem
Jannice Lødøen
Mariann Bjørlykhaug
Kjell Magne Synnaland
Tirsdag 15. januar kl 17.00 til 22.00
Navn
Levi Lervik Dungadsleder
Cathrine Flem Lervåg Dugnadsleder
Tove F Koch
Elise Vestre
Vanja Valderhaug
Johanne Dahl
Anette Håvik
Jon Ola Ellingseter
Nauris Keiss
Natalie Andreassen
Even Otterlei
Amra Merzic
Ingrid Korsnes Hildre
Christine Kråkenes
Meliha Dedic
Hazim Zulic
Webjørn Gamlem
Martyna Syman
Lars Martin Vestre
Astrid Dahl
Supakinee Synnaland
Håvard Silset
Janne Irene Breivik
Frank Dalhaug
Juliane Helland Silseth
Arve Hjelm
Elin Helle Hildre
Åshild Fjørtoft
Nina Farstad
Kari-Elin Korsnes Hildre
Sonja Beate Alvestad
Synnøve Havnsund Urkedal
Rodgeir Viken
Roger Grytten
Nina Tomren
Lag Invest
Rolls-Royce
NMK
Vard
Påmelding til Telenor Xtra FFO
Brabil
Bunnpris
Sparebanken Møre
First Seafood
Artal
Hatlehols
Tine Fotballskule
Telenor Xtra FFO
Bli grasrotgiver
LAG Invest
Brattvåg Fysikalske
Sport1
NOGVA
Samfjordkvartalet
PostNord
Umbro