Damelaget

Damelaget har i 2019 samarbeidd med Ravn, noko som gjorde det mogleg å stille med to lag i seriesystemet. Laget i 3.divisjon enda på 5. plass med 28 poeng. 4.divisjons-laget vart kretsmeister med heile 39 poeng (kun eitt tap). Biletet er dessverre frå 2018.


Neste kamp
Onsdag 15. apr. kl 18:30
Brattvåg - Blindheim
  • Terminliste
    Runde Dato Tid Hjemme Resultat Borte
    {[{ team.TournamentRoundNumber }]} {[{ team.MatchStartDate | jsDate | date: 'dd-MM'}]} {[{ team.MatchStartDate | jsDate | date: 'HH:mm'}]} {[{ team.HomeTeamName }]} {[{ team.HomeTeamGoals}]} - {[{ team.AwayTeamGoals }]} {[{ team.AwayTeamName }]}
Tabell

# Lag S V U T P
{[{team.TablePosition}]} {[{team.TeamName | nameOnly }]} {[{team.TotalMatchesPlayed}]} {[{team.TotalMatchesWon}]} {[{team.TotalMatchesDraw}]} {[{team.TotalMatchesLost}]} {[{team.TotalPoints}]}

Spelarar
Mariann O. Bjørnland

Mariann O. Bjørnland


Camilla Johansen

Camilla Johansen


Matilde Holmeset

Matilde Holmeset


Ingrid Fjørtoft Klokk

Ingrid Fjørtoft Klokk


Synne Jøsok

Synne Jøsok


Olivia Valde

Olivia Valde


Birgitte Bjørnland

Birgitte Bjørnland


Hanna Fjørtoft Otterlei

Hanna Fjørtoft Otterlei


Mathea Christin Sønderland

Mathea Christin Sønderland


Sunniva Johansen

Sunniva Johansen


Emma Vatle Faksvåg

Emma Vatle Faksvåg


Rita N. Austnes

Rita N. Austnes


Jeanette O. Koppen

Jeanette O. Koppen


Lise Klokk

Lise Klokk


Vibecke Koppen Krogsæter

Vibecke Koppen Krogsæter


Elisabeth Koppen Krogsæter

Elisabeth Koppen Krogsæter



Støtteapparat
Thomas Johannesen

Thomas Johannesen

Trenar
  • Tlf: 93646725
  • Mail:

Alexander Jonassen

Alexander Jonassen

Assistent trenar

Robin Austnes

Robin Austnes

Kameramann/medhjelpar

Tabell

# Lag S V U T P
{[{team.TablePosition}]} {[{team.TeamName | nameOnly }]} {[{team.TotalMatchesPlayed}]} {[{team.TotalMatchesWon}]} {[{team.TotalMatchesDraw}]} {[{team.TotalMatchesLost}]} {[{team.TotalPoints}]}
Sosiale media

Lag Invest
Sparebanken Møre
NMK
Kongsberg Maritime
Bunnpris
Brabil
First Seafood
Tafjord
Artal
LAG Invest
Lapas
Telenor Xtra FFO
Bli grasrotgiver
Brattvåg Fysikalske
Sport1
NOGVA
Samfjordkvartalet
PostNord
Umbro
Sandcos